Fa'amausili-Cacoulidis/Bautista (6th Annual Hawaii Pacific Health Hawaii Prep Championships sponsored by Zippy's - Girls Varsity)
Search Tournament Teams and Players


Pools
Pool 4
1stAdolpho/Schulte
2ndFa'amausili-Cacoulidis/Bautista
3rdKeb/Mossman
4thLewis/Russell
Schedule
Pool 4 - Match 1
Sat - 8:00am - Court 7: Ewa Middle
Lewis/RussellFa'amausili-Cacoulidis/Bautista
Adolpho/Schulte
1428
Pool 4 - Match 3
Sat - 9:00am - Court 7: Ewa Middle
Lewis/RussellKeb/Mossman
Fa'amausili-Cacoulidis/Bautista
2528
Pool 4 - Match 4
Sat - 9:30am - Court 7: Ewa Middle
Adolpho/SchulteFa'amausili-Cacoulidis/Bautista
Lewis/Russell
2820
Pool 4 - Match 5
Sat - 10:00am - Court 7: Ewa Middle
Fa'amausili-Cacoulidis/BautistaKeb/Mossman
Adolpho/Schulte
2819

(1st - P1) Nichols/Akana
Kamehameha Kapalama
Match #14
8:00am - Court 5: Diamond Head Mak
Ref: Kinsler/Sambueno
La Pietra
28
7
Nichols/Akana
Kamehameha Kapalama
(3rd - P4) Keb/Mossman
Kaiser
Match #6
10:00am - Court 9: Ewa Wall
Ref: Previous Loser
28
22
Nichols/Akana
Kamehameha Kapalama
(2nd - P3) Borge/Tautuaa
Waianae
Match #7
8:00am - Court 8: Ewa Makai
Ref: Wolff/Dennis
Kalaheo
28
23
Borge/Tautuaa
Waianae
(2nd - P6) Cannella/Kaohi
Kamehameha
Match #2
11:00am - Court 8: Ewa Makai
Ref: Previous Loser
28
16
Nichols/Akana
Kamehameha Kapalama
(1st - P5) Sniffen/Leuteneker
Seabury Hall
Match #10
8:30am - Court 5: Diamond Head Mak
Ref: Previous Loser
28
16
Sniffen/Leuteneker
Seabury Hall
(2nd - P2) Nakashima/Hamaoka
Kalani
Match #3
10:00am - Court 8: Ewa Makai
Ref: Previous Loser
28
23
Sniffen/Leuteneker
Seabury Hall
(3rd - P1) Hardie/Hughes
Makua Lani Christian Academy
Match #11
8:30am - Court 8: Ewa Makai
Ref: Previous Loser
13
28
Adolpho/Schulte
Castle
(1st - P4) Adolpho/Schulte
Castle
Match #0
2:00pm - Court 4: TV COURT
21
19
Nichols/Akana
Kamehameha Kapalama
(1st - P3) Chung/Okano
Punahou
Match #12
9:00am - Court 4: TV COURT
Ref: Leafchild/LiiLii
Punahou
28
13
Chung/Okano
Punahou
(3rd - P2) Kinsler/Sambueno
La Pietra
Match #4
10:30am - Court 9: Ewa Wall
Ref: Previous Loser
28
23
Chung/Okano
Punahou
(2nd - P1) Wolff/Dennis
Kalaheo
Match #9
9:00am - Court 6: Ewa Mauka
Ref: Fa'amausili-Cacoulidis/Bautista
Sacred Hearts
13
28
Stammberger/Coralle
King Kekaulike
(1st - P6) Stammberger/Coralle
King Kekaulike
Match #1
11:30am - Court 8: Ewa Makai
Ref: Previous Loser
28
15
Chung/Okano
Punahou
(2nd - P5) Packer/Bardouche
Honolulu Waldorf
Match #8
9:30am - Court 6: Ewa Mauka
Ref: Previous Loser
28
23
Packer/Bardouche
Honolulu Waldorf
(2nd - P4) Fa'amausili-Cacoulidis/Bautista
Sacred Hearts
Match #5
10:30am - Court 8: Ewa Makai
Ref: Previous Loser
10
28
Radovan/Fenton
Damien
(3rd - P3) Leafchild/LiiLii
Punahou
Match #13
9:30am - Court 4: TV COURT
Ref: Previous Loser
15
28
Radovan/Fenton
Damien
(1st - P2) Radovan/Fenton
Damien

3rd place bracket

Radovan/Fenton
Damien
Match #3rd-2
2:00pm - Court 6: Ewa Mauka
Ref: Previous Loser
24
28
Sniffen/Leuteneker
Seabury Hall
Sniffen/Leuteneker
Seabury Hall